مجموعه مگاماشین

درباره ما

دستگاه های صنعتی دیر یا زود دچار مشکل می شوند و نیاز به سرویس و یا تعمیرات دارند. اگر دستگاهی تکنسین حرفه ای و با تجربه ای نداشته باشد که بتواند در مواقع حساس پاسخگو باشد و امکان حضور فوری در محل را نداشته باشد ، قطعا کسب و کار با مشکل مواجه می شود.
کارشناسان و مهندسین مجرب مگا ماشین، پس از بررسی دستگاه، در صورت نیاز و تمایل مشتری، دستگاه را تعمیر می نمایند. در صورت وجود مشکل در قطعات دستگاه، کارشناسان آماده تعمیر قطعات( ازقبیل هد، چیلر، تیغه، سنبه ماتریس و …)و ارائه خدمات با مناسب ترین هزینه به مشتریان محترم می باشند.

ویژگی‌های مگاماشین

شرکت مگاماشین با داشتن شناخت و تجربه کافی از دستگاه های لیزر فلز، با فراهم نمودن قطعات یدکی مورد نیاز ، اطمینان خاطر از خرید دستگاه های لیزر فایبر فلزات این شرکت را برای مشتریان گرامی حاصل نماید. در این راستا، تمامی قطعات یدکی دستگاه های لیزر فایبر از قیبل لنزهای متمرکز کننده، لنزهای همراستا کننده، لنز پراتکتور، سرامیک رینگهد برش، انواع نازل در شرکت مگاماشین موجود بوده و قابل عرضه به مشتریان گرامی می­ باشد.

انجام مشاوره و راهنمایی از راه دور (از طریق ارتباط تلفنی واینترنت) جهت کاهش زمان خواب ماشین آلات مشتریقابلیت ارائه خدمات به ماشین آلات جدید ساخت داخل و وارداتیتامین متخصص از خارج کشور جهت ماشین الات خاص بر حسب نیاز مشتریارائه تخصصی راه حل های نوین خم کاری با پرس برک و پرش کاری

برخورداری از تیم های متخصص در زمینه نصب و راه اندازی، انجام کلیه خدمات نصب و راه اندازی و بهره مندی از سابقه 35 ساله تولید ماشین آلات فلز کاری در ایران

وجود کوچکترین ذره یا کثیفی در داخل هد برش باعث می گردد تا نور عبوری به آن برخورد کرده و نتواند مسیر خود جهت رسیدن به ورق را طی نماید. لذا این نور که حاوی انرژی است انرژی خود را در مسیر عبور نور و داخل هد صرف کرده ممکن است به اجزای داخلی هد از قبیل لنز ها و یا فیبر نوری آسیب رساند.